Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuna zakup analizy rynkowej w zakresie warunków dostępu towarów importowanych do rynku brazylijskiegona zakup

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-03-23 20:20:02
aktualności

Zapytanie ofertowe na zakup analizy rynkowej w zakresie warunków dostępu towarów importowanych do rynku brazylijskiego przygotowane w języku portugalskim wraz z tłumaczeniem na język angielski oraz dostarczona do siedziby Zamawiającego, w obu wersjach językowych, w formie papierowej w ilości 3 sztuk oraz wersji formie elektronicznej (w formacie do edycji *doc. oraz *pdf. na nośniku CD lub USB) w ilości 3 sztuk , w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 kwietnia 2015 r.

Zapytanie ofertowe na zakup analizy  rynkowej w zakresie warunków dostępu towarów importowanych do rynku brazylijskiego przygotowane  w języku portugalskim wraz z tłumaczeniem na język angielski oraz dostarczona do siedziby Zamawiającego, w obu wersjach językowych,  w formie  papierowej w ilości 3 sztuk oraz wersji formie elektronicznej (w formacie do edycji *doc. oraz *pdf. na nośniku CD lub USB) w ilości 3 sztuk , w nieprzekraczalnym terminie do dnia  30 kwietnia 2015 r. 

Pliki do pobrania

Produtos importados no mercado brasileiro - Anexo 1
docx | 118.65 KB
Pobierz
Produtos importados no mercado brasileiro - Anexo 2
docx | 112.02 KB
Pobierz
Produtos importados no mercado brasileiro - Tomada de preço
pdf | 1.68 MB
Pobierz