Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRośnie ruch w portach brazylijskich w 2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-07-14 09:58:54
aktualności

Dane ANTAQ pokazują, że całkowita liczba ładunków obsłużonych od stycznia do maja była wyższa niż w analogicznym okresie roku ubiegłego

Dane z Krajowej Agencji Transportu Wodnego (ANTAQ) opublikowane w poniedziałek (10), podkreśliły wkład brazylijskich portów do ożywienia gospodarczego. Od stycznia do maja, całkowita liczba przeładunków w portach wzrosła o 2,32% w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku, przy wzroście ładunków o dziesięć milionów ton.

Według danych, większość przeładunków dokonało się w terminalach prywatnych (TUP). W tych terminalach, operowanych przez sektor prywatny, w ciągu pierwszych pięciu miesięcy tego roku przeładowano ponad 280 milionów ton - wzrost o około 6% w stosunku do analogicznego okresu 2016 roku.

W tym okresie, przeładowano 64,12% towarów masowych sypkich (soja, pelety sojowe, kukurydza, cukier, nawozy), 21,14% ładunków płynnych (olej sojowy, olej rycynowy, rozpuszczalniki, ropa naftowa i jej pochodne), 9,54% kontenerów i 5,20% ładunków luzem (drewno, papier, stal).

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Obróbka skrawaniem, detale precyzyjne, szlifowanie precyzyjne

Oferujemy detale precyzyjne powstające w procesie obróbki skrawaniem
Polska - KRAJENKA 2020-10-27 Dodał: Krzysztof Szymański Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Produkcja i przetwórstwo metali Zobacz ofertę

Strony internetowe

Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skle...
Polska - RUSIEC 2020-10-26 Dodał: Michał Koliński IT/ICT Zobacz ofertę

Folia bąbelkowa, folia bąbelkowa warszawa

FOLIA BĄBELKOWA do uniwersalnego stosowania. Praktyczna w użytkowaniu i ekonomiczna w zakupie. F...
Polska - WARSZAWA 2020-10-22 Dodał: Paweł Bednarski Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert