Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRośnie ruch w portach brazylijskich w 2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-07-14 09:58:54
aktualności

Dane ANTAQ pokazują, że całkowita liczba ładunków obsłużonych od stycznia do maja była wyższa niż w analogicznym okresie roku ubiegłego

Dane z Krajowej Agencji Transportu Wodnego (ANTAQ) opublikowane w poniedziałek (10), podkreśliły wkład brazylijskich portów do ożywienia gospodarczego. Od stycznia do maja, całkowita liczba przeładunków w portach wzrosła o 2,32% w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku, przy wzroście ładunków o dziesięć milionów ton.

Według danych, większość przeładunków dokonało się w terminalach prywatnych (TUP). W tych terminalach, operowanych przez sektor prywatny, w ciągu pierwszych pięciu miesięcy tego roku przeładowano ponad 280 milionów ton - wzrost o około 6% w stosunku do analogicznego okresu 2016 roku.

W tym okresie, przeładowano 64,12% towarów masowych sypkich (soja, pelety sojowe, kukurydza, cukier, nawozy), 21,14% ładunków płynnych (olej sojowy, olej rycynowy, rozpuszczalniki, ropa naftowa i jej pochodne), 9,54% kontenerów i 5,20% ładunków luzem (drewno, papier, stal).

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Nici do haftu maszynowego

Im więcej czasu poświęcimy na doskonalenie naszych umiejętności, tym szybciej, dokładniej i spraw...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-04-21 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert