Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKrajowa Agencja Naftowa

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-08-05 14:36:37
aktualności

Dla ANP (Krajowej Agencji Naftowej), nadszedł czas, aby odłożyć na bok idee interwencjonistyczne

W trakcie dokonywujących się zmian regulacyjnych mających na celu odblokowanie przemysłu naftowego i gazowego w Brazylii, dyrektor generalny Krajowej Agencji Naftowej (ANP), Decio Fabricio Oddone da Costa, powiedział, że nadszedł czas, aby „naprawić to, co nie działa i zostawić za sobą idee nacjonalizacyjne i interwencjonistyczne. " Pośpiech został przedstawiony w liczbach. Według dyrektora, kraj traci US$ 2,6 mld rocznie, wskutek opóźnienia rozpoczęcia produkcji platformy wydobywczej na złożach pre-salt Libra.

Wśród zachodzących w branży zmian, najbardziej kontrowersyjne jest zmniejszenie w nadchodzących przetargach wymaganego procentowego parytetu zakupu towarów i usług w Brazylii przez koncerny naftowe. Celem jest ułatwienie rozpoczęcia projektów, które będą wymagały inwestycji R$ 240 miliardów do 2021 r.

W przypadku umów podpisanych w poprzednich przetargach,istnieje wniosek przedłożony do konsultacji publicznych, przewidujący możliwość podpisania aneksu do umów na podstawie nowych przepisów, które będą wymagaly 25% procent wartości produktu krajowego. W przypadku niezgodności, kary będą stosowane bez możliwości „zawieszenia”

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Torby papierowe z nadrukiem

Firma Gesti oferuje torby papierowe z nadrukiem w dowolnym rozmiarze i nakładzie już od 100 sztuk...
Polska - MODLNICZKA 2021-01-06 Dodał: Magdalena Dach Sektor kreatywny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert