Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrazylia - Marcos Pereira potwierdza, że inwestycja w montownię samochodową w Brazylii jest oznaką wznowienia wzrostu gospodarczego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-08-22 23:02:59
aktualności

Minister uczestniczył w ceremonii w fabryce Volkswagena w São Bernardo do Campo, w trakcie której ogłoszono inwestycję na kwotę 2,6 miliarda reali. Tym samym miasto będzie siedzibą pierwszej kompletnej fabryki tej marki poza granicami Niemiec

Minister Przemysłu, Handlu i Usług, Marcos Pereira świętował dzisiaj zapowiedź inwestycji w kwocie R$ 2,6 mld w fabryce Volkswagen Anchieta w São Bernardo do Campo (SP) i stwierdził, że jest to oznaką ożywienia wzrostu gospodarki brazylijskiej. "Szeroko rozumiany sektor samochodowy w Brazylii stanowi 22% PKB przemysłu. Sektor jest też jednym z głównych pracodawców, wpływając w dużym stopniu na zdolności pobudzenia gospodarki całego kraju "- powiedział.

Podczas ceremonii, minister mówił również o programie ROTA 2030 skierowanego na długofalowy rozwój przemysłu motoryzacyjnego, a który jest obecnie przedmiotem dyskusji w ramach koordynacji MDIC. Według Marcos Pereira, program zostanie uruchomiony w najbliższych miesiącach.

Aport Volkswagena w São Bernardo do Campo jest częścią harmonogramu zakładającego zainwestowanie 7 miliardow reali w Brazylii do 2020 roku. Marcos Pereira podkreślił wagę ekonomiczną, jaką marka przywiązuje do Brazylii, pierwszego kraju, który otrzyma kompletną fabrykę Volkswagena poza terytorium Niemiec.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

BMW używane

BMW Auto Premium to autoryzowany serwis samochodów tej marki, który oferuje przede wszystkim usłu...
Polska - Świlcza 2021-03-16 Dodał: BMW Auto Premium Handel, Samochody osobowe Zobacz ofertę

BMW leasing

BMW Auto Premium to autoryzowany serwis BMW z siedzibą w Rzeszowie. Firma zajmuje się bieżącą obs...
Polska - Świlcza 2021-03-16 Dodał: BMW Auto Premium Handel, Usługi finansowe, Samochody osobowe Zobacz ofertę

Nici Thor

Nici poliestrowe, klejone, zawierające w swojej budowie rdzeń z metalu nierdzewnego. Specjalistyc...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-05-10 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert