Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOficjalna wizyta zagraniczna prezydenta Michela Temera.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2016-09-05 15:02:57
aktualności

Oficjalna wizyta zagraniczna prezydenta Michela Temera.

Prezydent po raz kolejny odrzuca oskarżenia o zamachu stanu, w celu afirmacji swojej pozycji na stanowisku, wybiera się z oficjalną międzynarodową wizytą do Chin.

Michel Temer zamierza reprezentować Brazylię na szczycie G-20 oraz renegocjować niektóre umowy bilateralne między krajami. Wizyta ma również na celu umocnienie pozycji Temera na stanowisku prezydenta kraju, wobec wszechobecnych oskarżeń o nieprawomocne przejęcie władzy.

Nowa głowa państwa zamierza pokazać światu, że Brazylia i Chiny będą dalej utrzymywać bliskie stosunki gospodarcze, jak miało to miejsce podczas rządów Luli i Dilmy Rousseff.

Temer przyjedzie do Chin krótko przed planowanym spotkaniem z prezydentem Xi Jinpingiem, po 28 godzinach podróży z kilkoma przystankami. Na pokładzie prezydenckiego samolotu będą również ministrowie Gospodarki i Spraw Zagranicznych Henrique Meirelles i José Serra, marszałek senatu Renan Calheiros oraz kilku parlamentarzystów.

Na szczycie odbędzie się więcej spotkań wielostronnych, pojawi się szef WTO Roberto Azevedo, planowana jest rozmowa premierów Hiszpanii i Włoch z księciem Arabii Saudyskiej oraz spotkanie Baracka Obamy z nową premier Wielkiej Brytanii Theresą May.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Artykuły BHP

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy. Jako dystrybutor oferujemy szeroką gamę produk...
Polska - Wrocław 2020-12-17 Dodał: Bartłomiej Ćwiąkała Handel Zobacz ofertę

Sprzedaż Drób Halal

Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz ...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Dodał: Adan Hassan Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Mięso Zobacz ofertę

Breloki reklamowe

Choć z wyglądu nieco niepozorne, oczywiście breloki reklamowe, są niezwykle funkcjonalnym akcesor...
Polska - ŻARY 2019-11-18 Dodał: Adam Burzyński Handel, Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert