Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOficjalna wizyta zagraniczna prezydenta Michela Temera.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2016-09-05 15:02:57
aktualności

Oficjalna wizyta zagraniczna prezydenta Michela Temera.

Prezydent po raz kolejny odrzuca oskarżenia o zamachu stanu, w celu afirmacji swojej pozycji na stanowisku, wybiera się z oficjalną międzynarodową wizytą do Chin.

Michel Temer zamierza reprezentować Brazylię na szczycie G-20 oraz renegocjować niektóre umowy bilateralne między krajami. Wizyta ma również na celu umocnienie pozycji Temera na stanowisku prezydenta kraju, wobec wszechobecnych oskarżeń o nieprawomocne przejęcie władzy.

Nowa głowa państwa zamierza pokazać światu, że Brazylia i Chiny będą dalej utrzymywać bliskie stosunki gospodarcze, jak miało to miejsce podczas rządów Luli i Dilmy Rousseff.

Temer przyjedzie do Chin krótko przed planowanym spotkaniem z prezydentem Xi Jinpingiem, po 28 godzinach podróży z kilkoma przystankami. Na pokładzie prezydenckiego samolotu będą również ministrowie Gospodarki i Spraw Zagranicznych Henrique Meirelles i José Serra, marszałek senatu Renan Calheiros oraz kilku parlamentarzystów.

Na szczycie odbędzie się więcej spotkań wielostronnych, pojawi się szef WTO Roberto Azevedo, planowana jest rozmowa premierów Hiszpanii i Włoch z księciem Arabii Saudyskiej oraz spotkanie Baracka Obamy z nową premier Wielkiej Brytanii Theresą May.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kosmetologia

Popularne zabiegi w gabinecie kosmetycznym Większość kobiet jest świadoma tego, jak ważna jes...
Polska - Toruń 2021-11-27 Dodał: Ola Trawińska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV

Na początek Wybór okien do domu jest niezwykle ważny nie tylko ze względu na estetykę i...
Polska - Toruń 2021-11-24 Dodał: Helan Paczek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

DJ na wesele Toruń

DJ konferansjer na wesele – jak go wybrać? Każdy, kto organizuje wesele, ma na celu to, ...
Polska - Toruń 2021-11-23 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert