Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW obronie Prezydencji i honoru, Temer mówi: „Nie ucieknę od walki”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-06-30 00:08:26
brazylia

W przemówieniu Prezydent podkreśla postępy rządu i potępia próby sparaliżowania kraju. „

Nie pozwolę aby mnie oskarżano za przestępstwa nigdy nie dokonane,” mówi

Jako forma obrony instytucja Prezydenta Republiki i jego osobistego honoru, prezydent Michel Temer, we wtorek (27), zagwarantował ciągłość pracy w budowie kraju i że „nie ucieknie z pola bitwy.” „Nie zabraknie mi odwagi w kontynuowaniu odbudowy kraju,” powiedział.

Przemawiając do dziennikarzy w Pałacu Prezydenckim, Temer powiedział, że jest gotów kontynuować „pracę dla Brazylii dla generowania wzrostu i tworzenia miejsc pracy.” Przemawiam dzisiaj w obronie instytucji Prezydenta a także w obronie mojego honoru osobistego „, powiedział Prezydent.

„Jestem dumny z bycia Prezydentem, jest to niezwykła sprawa. Dla mnie jest to coś, co mnie dotyka”, powiedział. Zdaniem Temera, zadanie rządzenia krajem w czasie koniecznych reform jest „zadaniem trudnym ”, ale posiada on odpowiednie warunki, aby je wypełniać.

Podczas mowy, prezydent mówił również o osiągnięciach rządu już osiągniętych, takich jak zatwierdzenia pułapu wydatków, reformy szkolnictwa, prace nad spadkiem inflacji i reformach strukturalnych. Podkreślił jednak, że podejmowane są próby „zatrzymania kraju, zatrzymania Kongresu, jako akt polityczny, przez oskarżenia kruche i niepewne”.

Rewanż

W poniedziałek (27), Urząd Prokuratora Generalnego (PGR) złożył doniesienie na Temera do Sądu Najwyższego (STF). „Po tylu latach mojego życiu, bez otrzymania żadnych korzyści, nigdy nie widziałem pieniędzy i nie brałem udziału w popełnianiu przestępstw. (...) Gdzie są konkretne potwierdzenia otrzymania tych wartości? Nie istnieją, „powiedział.

„Ja nie pozwolę na oskarżanie mnie o przestępstwa nigdy nie popełnione,” powiedział. Według Prezydenta, „nie można zapomnieć, wyrzucić do śmieci” najbardziej podstawowych zasad Konstytucji .„Oskarżenia szukają zemsty rewanżu, ” powiedział.

Przemówieniu Temera towarzyszyli ministrowie, posłowie, senatorowie i współpracownicy, którzy udali się do Pałacu Prezydenckiego, aby pokazać poparcie dla Rządu Federalnego.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

BMW leasing

BMW Auto Premium to autoryzowany serwis BMW z siedzibą w Rzeszowie. Firma zajmuje się bieżącą obs...
Polska - Świlcza 2021-03-16 Dodał: BMW Auto Premium Handel, Usługi finansowe, Samochody osobowe Zobacz ofertę

Biuro rachunkowe Częstochowa

Biuro rachunkowe oferuje swoje usługi na terenie Częstochowy i okolic. Pomagamy w rozpoczęciu dzi...
Polska - Częstochowa 2020-10-23 Dodał: Bartłomiej Kukuła Usługi finansowe Zobacz ofertę

Matula Kancelaria Prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek, osób prowadzących działalność gospodarczą i osób fiz...
Polska - Wrocław 2016-04-22 Dodał: Adrian Matula Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert