Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzemysł i rolnictwo są liderami wzrostu w 2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-03-15 15:12:28
przemysł i rolnictwo są liderami wzrostu w 2017 roku

Dane sektora prywatnego wskazują na powszechny wzrost w różnych segmentach gospodarki

Po ubiegłorocznej recesji, perspektywy na rok 2017 wskazują na zmiany w scenariuszu. Dwa sektory przewodzić będą w procesie ożywienia gospodarki: rolnictwo i przemysł. Super żniwa, wysoki eksport i powrót prognoz konsumpcji pokazują, że Brazylia przezwycięża kryzys.

Dane, które pokazują korzystne dla Brazylii prognozy na następny rok, pochodzą z sektora prywatnego i zostały opracowane przez Bank Centralny. Są one częścią Biuletynu Focus, publikowanego w każdy poniedziałek.

Według badania, rolniczy PKB, który w ubiegłym roku spadł o 6,6%, wzrośnie w tym roku o 4,32% . Przemysł, który w ubiegłym roku spadł o 3,8%, awansuje 3%. Sektor usług, który spadł o 2,7%, także powróci do wzrostu w 2017 roku na poziomie 0,02%.

Biorąc pod uwagę tę sytuację, prognozowane jest przywrócenie wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w 2017 roku. Eksperci ekonomiczni prognozują, że PIB w tym roku wzrośnie 0,48%. W praktyce te pozytywne liczby oznaczają więcej miejsc pracy, dochodów i inwestycji.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Taśma z nadrukiem - Taśmy pakowe z nadrukiem - Hurt i Detal

Taśmy z nadrukiem dla Twojej firmy w ilościach hurtowych i detalicznych. Realizuje zamówienia w c...
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Farby i lakiery, Pestycydy, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Poligraficzne Zobacz ofertę

Zanęty Wędkarskie

Firma Fiskeri oferuje zanęty wędkarskie własnej produkcji w ilościach hurtowych. Nawiążemy współp...
Polska - Bargłów Kościelny 2020-10-15 Dodał: Maciej Kwieciński Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Wyroby z warzyw i owoców Zobacz ofertę

Klej tapicerski

Klej TAPICER to bardzo trwały i natychmiastowy klej tapicerski w sprayu produkowany na bazie wyso...
Polska - Nowa Sól 2020-10-02 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert