Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzemysł i rolnictwo są liderami wzrostu w 2017 roku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-03-15 15:12:28
przemysł i rolnictwo są liderami wzrostu w 2017 roku

Dane sektora prywatnego wskazują na powszechny wzrost w różnych segmentach gospodarki

Po ubiegłorocznej recesji, perspektywy na rok 2017 wskazują na zmiany w scenariuszu. Dwa sektory przewodzić będą w procesie ożywienia gospodarki: rolnictwo i przemysł. Super żniwa, wysoki eksport i powrót prognoz konsumpcji pokazują, że Brazylia przezwycięża kryzys.

Dane, które pokazują korzystne dla Brazylii prognozy na następny rok, pochodzą z sektora prywatnego i zostały opracowane przez Bank Centralny. Są one częścią Biuletynu Focus, publikowanego w każdy poniedziałek.

Według badania, rolniczy PKB, który w ubiegłym roku spadł o 6,6%, wzrośnie w tym roku o 4,32% . Przemysł, który w ubiegłym roku spadł o 3,8%, awansuje 3%. Sektor usług, który spadł o 2,7%, także powróci do wzrostu w 2017 roku na poziomie 0,02%.

Biorąc pod uwagę tę sytuację, prognozowane jest przywrócenie wzrostu Produktu Krajowego Brutto (PKB) w 2017 roku. Eksperci ekonomiczni prognozują, że PIB w tym roku wzrośnie 0,48%. W praktyce te pozytywne liczby oznaczają więcej miejsc pracy, dochodów i inwestycji.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Meble na Wymiar Olsztyn – Kuchnie na Wymiar – Szafy – Meble Kuchenne Olsztyn – Abpiwek.pl

Meble na wymiar Olsztyn - Abpiwek - Ilustrujemy spółkę abpiwek z Olsztyna. Montujemy wyposażenie ...
Polska - OLSZTYN 2021-08-31 Dodał: Dorota Klonowska Wyposażenie wnętrz, Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Okna PCV

Okna Toruń Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i ...
Polska - TORUŃ 2021-10-14 Dodał: Łukasz Bogucki Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Film, Turystyka, sport i rekreacja, Transport i logistyka Zobacz ofertę

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych – czynności on site i off site Pozycjonowanie witryn ...
Polska - Toruń 2021-10-14 Dodał: Jolanta Borkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert