Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProjekty inwestycyjne dla zagranicznego kapitału

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2016-09-05 01:57:10
aktualonści

Rząd wypuszcza listę projektów inwestycyjnych dla zagranicznego kapitału.

Katalog Potencjalnych Inwestycji prezentuje 149 projektów o łącznej wartości 47 miliardów US$.

Ministerstwo Przemysłu, Handlu Zagranicznego i Usług (MDIC) wydało 5 edycję Katalogu Inwestycji dla zagranicznych inwestorów, w celu zachęcenia prywatnego biznesu do finansowej partycypacji w projektach publiczno-prywatnych. Więcej informacji można znaleźć pod: http://investimentos.mdic.gov.br/public/arquivo/arq1470770362.pdf

gdzie zamieszczone są wymagane dokumenty i zasady administracyjne, na jakich odbywa się współpraca rządu brazylijskiego z prywatnymi inwestorami.

W tej edycji, do katalogu dołączyło Ministerstwo Turystyki, które umożliwiło również przedsiębiorcom brazylijskim umieszczanie projektów w katalogu.

Publikacja przedstawia 149 propozycji inwestycji we współpracy z kapitałem stanowym i federalnym, o łącznej sumie 47 miliardów US$. Zebranie wszystkiego w jednym katalogu, ma na celu ułatwienie dostępu do danych potencjalnym inwestorom.

W sektorze turystycznym, katalog udostępnia ponad 15 projektów, a wśród nich: inwestycje w ekoturystykę, budowę centrów turystycznych, centrów SPA, inwestycje w geotermikę, budowę i modernizację lotnisk.

Projekty zlokalizowane są w stanie: Bahia, Espirito Santo, Goias, Mato Grosso do Sul, Pernambuco, Santa Catarina, Tocantins i Districto Federal. Katalog będzie dystrybuowany przez ambasady Brazylii zagranicą, dostęp do niego można również uzyskać poprzez stronę Renai.

 

Źródło: www.brasil.gov.br/turismo

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

DPM SOLID LTD Spółka komandytowa - Poland

DPMSolid Limited Sp. k. is a Polish company with almost 20 years of experience in the production ...
Polska - Kowanówko 2021-01-19 Dodał: Paweł Kosmowski Handel, Pozostały sprzęt elektryczny, Oświetlenie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

Słomki Papierowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem naczyń ekologicznych dla branży HORECA. Na aukcji oferujemy przy...
Polska - Konin 2021-01-19 Dodał: Małgorzata Musiał Handel Zobacz ofertę

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert