Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProjekty inwestycyjne dla zagranicznego kapitału

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2016-09-05 01:57:10
aktualonści

Rząd wypuszcza listę projektów inwestycyjnych dla zagranicznego kapitału.

Katalog Potencjalnych Inwestycji prezentuje 149 projektów o łącznej wartości 47 miliardów US$.

Ministerstwo Przemysłu, Handlu Zagranicznego i Usług (MDIC) wydało 5 edycję Katalogu Inwestycji dla zagranicznych inwestorów, w celu zachęcenia prywatnego biznesu do finansowej partycypacji w projektach publiczno-prywatnych. Więcej informacji można znaleźć pod: http://investimentos.mdic.gov.br/public/arquivo/arq1470770362.pdf

gdzie zamieszczone są wymagane dokumenty i zasady administracyjne, na jakich odbywa się współpraca rządu brazylijskiego z prywatnymi inwestorami.

W tej edycji, do katalogu dołączyło Ministerstwo Turystyki, które umożliwiło również przedsiębiorcom brazylijskim umieszczanie projektów w katalogu.

Publikacja przedstawia 149 propozycji inwestycji we współpracy z kapitałem stanowym i federalnym, o łącznej sumie 47 miliardów US$. Zebranie wszystkiego w jednym katalogu, ma na celu ułatwienie dostępu do danych potencjalnym inwestorom.

W sektorze turystycznym, katalog udostępnia ponad 15 projektów, a wśród nich: inwestycje w ekoturystykę, budowę centrów turystycznych, centrów SPA, inwestycje w geotermikę, budowę i modernizację lotnisk.

Projekty zlokalizowane są w stanie: Bahia, Espirito Santo, Goias, Mato Grosso do Sul, Pernambuco, Santa Catarina, Tocantins i Districto Federal. Katalog będzie dystrybuowany przez ambasady Brazylii zagranicą, dostęp do niego można również uzyskać poprzez stronę Renai.

 

Źródło: www.brasil.gov.br/turismo

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Nici do haftu maszynowego

Im więcej czasu poświęcimy na doskonalenie naszych umiejętności, tym szybciej, dokładniej i spraw...
Polska - Sulechów (miasto) 2021-04-21 Dodał: Pozostałe tekstylia Zobacz ofertę

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Katalogi stron

Każdy biznes wymaga rzetelnej reklamy. Jeśli chcesz, by Twoja firma pozyskała jeszcze większe rze...
Polska - Poznań 2021-04-20 Dodał: Jacek Cukierski IT/ICT Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert