Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuProjekty inwestycyjne dla zagranicznego kapitału

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2016-09-05 01:57:10
aktualonści

Rząd wypuszcza listę projektów inwestycyjnych dla zagranicznego kapitału.

Katalog Potencjalnych Inwestycji prezentuje 149 projektów o łącznej wartości 47 miliardów US$.

Ministerstwo Przemysłu, Handlu Zagranicznego i Usług (MDIC) wydało 5 edycję Katalogu Inwestycji dla zagranicznych inwestorów, w celu zachęcenia prywatnego biznesu do finansowej partycypacji w projektach publiczno-prywatnych. Więcej informacji można znaleźć pod: http://investimentos.mdic.gov.br/public/arquivo/arq1470770362.pdf

gdzie zamieszczone są wymagane dokumenty i zasady administracyjne, na jakich odbywa się współpraca rządu brazylijskiego z prywatnymi inwestorami.

W tej edycji, do katalogu dołączyło Ministerstwo Turystyki, które umożliwiło również przedsiębiorcom brazylijskim umieszczanie projektów w katalogu.

Publikacja przedstawia 149 propozycji inwestycji we współpracy z kapitałem stanowym i federalnym, o łącznej sumie 47 miliardów US$. Zebranie wszystkiego w jednym katalogu, ma na celu ułatwienie dostępu do danych potencjalnym inwestorom.

W sektorze turystycznym, katalog udostępnia ponad 15 projektów, a wśród nich: inwestycje w ekoturystykę, budowę centrów turystycznych, centrów SPA, inwestycje w geotermikę, budowę i modernizację lotnisk.

Projekty zlokalizowane są w stanie: Bahia, Espirito Santo, Goias, Mato Grosso do Sul, Pernambuco, Santa Catarina, Tocantins i Districto Federal. Katalog będzie dystrybuowany przez ambasady Brazylii zagranicą, dostęp do niego można również uzyskać poprzez stronę Renai.

 

Źródło: www.brasil.gov.br/turismo

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Adhesive tapes with print

We produce packaging tapes with print in wholesale and retail quantities (from 72 rolls).
Polska - WARSZAWA 2020-10-21 Dodał: Paweł Bednarski Farby i lakiery, Pestycydy, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Poligraficzne Zobacz ofertę

FreeDOM modern holiday homes | Nowoczesne domy letniskowe FreeDOM

FreeDOM is a modern 35 m2 holiday home, the construction of which was based on a structure made o...
Polska - GDAŃSK 2020-10-19 Dodał: Marcin Wójtowicz Budownictwo, Budownictwo i architektura Zobacz ofertę

Zanęty Wędkarskie

Firma Fiskeri oferuje zanęty wędkarskie własnej produkcji w ilościach hurtowych. Nawiążemy współp...
Polska - Bargłów Kościelny 2020-10-15 Dodał: Maciej Kwieciński Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Wyroby z warzyw i owoców Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert