Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRopa i gaz

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Gierańczyk | 2017-08-11 15:01:15
aktualności

Wrześniowymi przetargami na bloki zlóż ropy i gazu zainteresowanych jest 36 firm, mówi ANP

Narodowa Agencja Naftowa (ANP) podała w środę, że 36 firm wyraziło zainteresowanie uczestnictwem w 14-tej rundzie licytacji koncesji bloków poszukiwawczych ropy naftowej i gazu, zaplanowanej na 27 września.

14-ta runda będzie oferować 287 bloków w sedymentacyjnych basenach Oceanu Atlantyckiego: Sergipe-Alagoas, Espirito Santo, Campos, Santos i Pelotas oraz w basenach ladowych: Parnaíba, Paraná, Potiguar, Reconcavo, Sergipe-Alagoas i Espírito Santo.

Poczynając od dzisiaj, lokalne władze ocenią, czy firmy, które wypełniły formularz rejestracyjny, dostarczyły dokumenty aplikacyjne i wniosły opłaty uczestnictwa, spełniają wymogi dokumentacji przetargowej.

Jednostka brytyjsko-holenderskiego koncernu Shell w Brazylii, drugiego największego producenta ropy naftowej w kraju po Petrobras, jest w trakcie przeprowadzania badań technicznych na obszarach ropy naftowej i gazu, które będą oferowane, celem podjęcia decyzji o udziale w przetargach.

Spółka naftowa Repsol Exploración, spółka z grupy hiszpański Repsol, rozważa również możliwość uczestniczenia w przetargu, we współpracy z innymi oferentami.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodoncja i protetyka stomatologiczna

Ortodonta Toruń Protetyk Toruń Protetyk Toruń Protetyka stomatologiczna Toruń W ja...
Polska - TORUŃ 2022-01-28 Dodał: Michał Dąbek Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Pomoc drogowa

Jesteśmy firmą, która powstała w latach 90. z połączenia pasji do pomocy ludziom i fascynacji mot...
Polska - SZCZECIN 2022-01-27 Dodał: Adam grabowski Rudy metali, Ropa naftowa i gaz ziemny, Węgiel kamienny i brunatny Zobacz ofertę

OKNA PCV

Na początek Wybór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na wygląd i estety...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Dominika Grochal Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert